WYNAJEM NA CZAS URLOPU między osobami prywatnymi

IHA.com 50190 Nocleg
       
      Oferty specjalne  
Właściciele   Polski   PLN
Opinie
 
 
 

Warunki korzystania - IHA.COM - Internet Holiday Ads

 

Wstęp

IHA.COM - Internet Holiday Ads jest serwisem, który wspiera MEDIA LITE SA - CH-660.0.155.010-5 – Siedziba persony prawnej: CP 1504 - CH-1211 Geneve 1. Internet Holiday Ads – elektroniczny środek rozpowszechnienia i kroczenia informacji. Jedyne zadanie Internet Holiday Ads — z całości środków rozpowszechnienie ogłoszeń, dotyczących wynajmu na urlop. IHA.COM - Internet Holiday Ads w żadnym wypadku nie wtrąca się do procesu wyszukiwania lub transakcji wynajmu na urlop.

Rozpowszechnienie ogłoszeń

IHA.COM - Internet Holiday Ads i partnerzy rozpowszechniają przez internet ogłoszenia, dotyczące wynajmu na czas urlopu. Właściciel ogłoszenia (reklamodawca) potwierdza swoje prawo jako właściciela wynajmowanej za pomocą IHA.COM - Internet Holiday Ads nieruchomości (lub prawo osoby upoważnionej) i pozwala IHA.COM - Internet Holiday Ads i partnerom w całości (tekst, wideo, foto) rozpowszechniać ogłoszenie za pomocą dowolnych nośników, w tym z celem własnego kroczenia. Reklamodawca potwierdza, że do niego należą prawa autorskie na foto i wideo, które on przedstawia.

Połączyć się

Właściciel nieruchomości będzie miał stosunki z urlopowiczem według własnego uznania i bez pośrednictwa IHA.COM - Internet Holiday Ads. Właściciel zobowiązuje się nie używać (w celah handlowych lub marketingu) dane, dotyczące uczestnika web-strony, które IHA.COM - Internet Holiday Ads może mu udzielić.

Obowiązki właściciela (reklamodawcy)

  • Gwarantuje dokładność wiadomości o własnej osobie i dokładność pozostałej udzielonej informacji.
  • Oddawca ogłoszenia zobowiązuje się na czas odnawiać swój kalendarz w rozdziale administracji na stronie domowej IHA.COM - Internet Holiday Ads (https://secure.iha.com), usuwać zajęte okresy w miarę rezerwacji przez klientów, w przeciwnym wypadku IHA.COM - Internet Holiday Ads zostawia sobie prawo usunąć ogłoszenie.
  • Zobowiązuje się udzielić co najmniej jedne zdjęcie wnętrza lub elewacji mieszkania oraz zaręcza się, że te zdjęcia dokładnie przedstawiają puszczone w wynajem mieszkanie.

Nadzorowanie zawartości

IHA.COM - Internet Holiday Ads w żadnym wypadku nie może ponosić odpowiedzialność za treść lub brak informacji, lub za odnowienie istniejących na www-stronie ogłoszeń z tego powodu, że ogłoszenia publikują i odnawiają wyłącznie posiadacze nieruchomości. Z tego wynika, że urlopowiczowi należy samodzielnie sprawdzać wiarygodność informacji ogłoszeń.
Do wiadomości: Wszystkie ogłoszenia są sporządzone bezpośrednio przez posiadaczy nieruchomości. Tylko zdjęcia i video są przeglądane przez naszych przcowników w jedynym celu – przestrzegać ustawodawstwę w dziedzinie ochrony osobowości. IHA.COM - Internet Holiday Ads zostawia sobie prawo odrzucić dowolne ogłoszenie, zdjęcie, video lub linkę, które zostaną uważane jako niesprzeczne z diałalnością spółki oraz jako zdolne wywołać narzekania trzecich osób.

IHA.COM - Internet Holiday Ads zostawia sobie prawo usunąć po poprzedniemu rozpatrzeniu ogłoszenie lub informację, która stałaby przyczyną narzekania trzeciej osoby; przy tym opłata za publikację zostanie potrącona przez IHA.COM - Internet Holiday Ads. W wypadku, gdy po pobytu w wynajmowanej nieruchomości przez urlopowicza został ujawniony brak informacji lub przekręcanie informacji, urlopowicz ma prawo złożyć skargę IHA.COM - Internet Holiday Ads oraz udzielić swoją własną ocenę (unikając przy tym procedury specjalnej) w rozdział administracji (https://secure.iha.com), gdzie to będą widzieć pozostałe urlopowicze. W tej sytuacji jedyną osobą, która ponosi odpowiedzialność, jest reklamodawca-posiadacz nieruchomości i ostatni obowiązuje się pozbawić IHA.COM - Internet Holiday Ads z jakiej kolwiek odpowiedzialności przed osobami trzecimi.

Błąd w zawartości

W wypadku skargi z powodu błędu treści ogłoszenia, który powstał w wyniku defektu oprogramowania IHA.COM - Internet Holiday Ads lub tłumaczenia, wysokość kompensacji, którą wypłaci IHA.COM - Internet Holiday Ads nie przekracza kwoty, którą klient zapłacił za ogłoszenie.

Czas trwania publikacji

Publikacja oferty wynajmowania zaczyna się po odebraniu opłatę wybranego abonamentu i/lub zaczynając z dnia pierwszego potwierdzenia ogłoszenia przez służbą publikacji.

Publikacja automatycznie kończy się na końcu Państwa abonamentu. Nie istnieje przedłużenie terminu domyślnie.

Zmiana ogłoszenia przez właściciela

Gdy Państwo wykorzystuje z formularzu zmiany opisu pańskiego ogłoszenia lub wzorem dodawania/usunięcia zdjęć, pańskie ogłoszenie może zostać czasowo niedostępne w sieci, póki nie przejdzie przez moderację (średni termin – 5 dni robocze). Ta tymczasowa przerwa publikacji nie daje prarwa prolongacji abonamentu.
Posiadacz nieruchomości może w dowolny czas usunąć własne ogłoszenie, ale opłata za ogłoszenie zostanie potrącona przez IHA.COM - Internet Holiday Ads.

Odsyłka do web-stron

Internet Holiday Ads can place at discretion on the advert, the hypertext link of the personal page of the rental property diffused if the subscription formula allows it and strictly after its validation, with the strict exception of professional pages which are not accepted. No permanent controls of these pages will be carried out, the owner releases Internet Holiday Ads of all responsibility concerning the possible content. Internet Holiday Ads accepts no adverts eminating from professional bodies. Any advert placed by a professional trying to pass for a private property owner will be deleted with immediate effect and will not be reimbursed.

Wejście do web-strony

WWW-strona IHA.COM - Internet Holiday Ads jest dostępna codziennie oraz całodobowe, z wyjątkiem wypadków sił wyższych i prac technicznych na www-stronie. Gdy problem techniczny sprawi trudność lub uniemożliwi korzystanie z usług, IHA.COM - Internet Holiday Ads zobowiązuje się dołożyć wszelkich starań, żeby wznowić dostęp do usług. IHA.COM - Internet Holiday Ads odpowiada za swoi obowiązki, tym niemniej, nie może być odpowiedzialny za konsekwencji błędów technicznych z niezależnych od niego powodów.

Copyright i ostrzeżenie

Treść publikacji na www-stronie IHA.COM - Internet Holiday Ads jest broniona prawem autorskim. Jakiekolwiek odtwarzanie jest zabronione. Korzystując z Internet Holiday Ads, Państwo wyraża zgodę na odpowiedzialność w postaci i warunkach niniejszego zobowiązania. Internet Holiday Ads zostawia sobie prawo zmiany warunków ogólnych regułow wedłu własnego uznania i prosi Państwo o regularnym przeczytaniu regułów.

Osobiste dane i ochrona osobistej informacji

Prosimy Państwo też zapoznać się z regulaminem ochrony danych osobistych, który jest opublikowany na web-stronie.Proszę kliknąć tutaj

Zabezpieczona działalność komercyjna
Opłata on-line
Copyright © 2015 IHA.COM. Wszelkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe i marki należą do ich właścicieli. Korzystanie z tej witryny internetowej oznacza, że Państwo akceptują Warunki korzystania oraz Polityka prywatności.
Początek strony