WYNAJEM NA CZAS URLOPU między osobami prywatnymi

IHA.com 50843 Nocleg
       
      Oferty specjalne  
Właściciele   Polski   PLN
Opinie
 
 
 

Ostrzeżenie

 

IHA.COM - Internet Holiday Ads rozmieszcza na stronie domowej oferty wynajmu bezpośrednio od posiadaczy-dzierżawców. Dlatego chcieliśby udzielić następne objaśnienia:

IHA.COM - Internet Holiday Ads nie jest agentem nieruchomości:

Porozumienia o wynajmie dokonują się wprost między najemcą a dzierżawcą, które powinne zgodnie z ustawodawstwem podpisać kontrakt, w którym są określone warunki wynajmu (okres, wysokość opłaty, opis, wydatki służbowe, zabezpieczenie, ...).

Nie uzyskujemy żadnych wynagrodzeń komisyjnych za stworzenie kontaktu między najemcą a dzierżawcą ani za wykonanie transakcji.

Dokładność udzielonych danych:

Odpowiedzialność za dane, rozmieszczone na stronie IHA.COM - Internet Holiday Ads w całości ponosi reklamodawca. Zdejmujemy z siebie dowolną odpowiedzialność za wiarygodność informacji, którą udzielają oddawcy ogłoszeń na naszych stronach domowych. Nie udzielamy ani potwierdzeń ani gwarancje odnośnie opisu posiadłości lub opisu miejscowości, zaofiarowanych przez nasze strony domowe.

Nie dajemy ani potwierdzeń ani gwarancji stosunkowo opisu majątku zaproponowanego na naszych stronach internetowych, ani opisów miejscowości

IHA.COM - Internet Holiday Ads oraz oddawcy ogłoszeń zdejmują z siebie dowolną odpowiedzialność za możliwe błędy topograficzne w udzielonej informacji.

Ceny i warunki wynajmu:

Odpowiedzialność za cenniki i warunki wynajmu należy wyłącznie do oddawców ogłoszeń, one mogą być zmienione bez uprzedzenia.

Patczcie też :

Zabezpieczona działalność komercyjna
Opłata on-line
Copyright © 2015 IHA.COM. Wszelkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe i marki należą do ich właścicieli. Korzystanie z tej witryny internetowej oznacza, że Państwo akceptują Warunki korzystania oraz Polityka prywatności.
Początek strony