WYNAJEM NA CZAS URLOPU między osobami prywatnymi

IHA.com 50847 Nocleg
       
      Oferty specjalne  
Właściciele   Polski   PLN
Opinie
 
 
 

O nas

 

IHA.COM jest portalem, który rozpowszechnia i zaawansuję ogłoszenia wynajmu na czas urlopu w internecie. Nasze zadanie – stworzyć mostek między ludźmi na urlopie i posiadaczy domów, które chcą wynajmować sezonowe mieszkanie bez pośredników.

Nasza strategia: rozwijanie, skierowane do uproszczenia wyszukiwania puszczonej do wynajęcia posiadłości oraz nawiązywanie kontaktów z jej właścicielem.
Bogaty opis ofert wynajmu i wygodne wykorzystanie dla użytkownika jest wynikiem zawodowego ujęcia, dokładności i dążności do jakości.

Naszym celem jest: stanąć ulubioną platformą rozpowszechniania informacji dla urlopowiczy i posiadaczy, którzy szukają przytulne i bezpieczne miejsce dla spotkań z partnerami, w którym nawiązują poufne stosunki.

Nasz projekt: usunąć granicę i odległości, zbliżywszy popyt i podaż w dziedzinie wynajmu urlopowego.

„Stworzyć stowarzyszenie szczęśliwych urlopowiczy i zadowolonych właścicieli”

IHA jest spółką napędową siłą której jest międzynarodowy zespół fachowców różnych zawodów (turystyka, kontrola jakości, stosunków społecznych, prasa, środki masowego przekazu...).


Zabezpieczona działalność komercyjna
Opłata on-line
Copyright © 2015 IHA.COM. Wszelkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe i marki należą do ich właścicieli. Korzystanie z tej witryny internetowej oznacza, że Państwo akceptują Warunki korzystania oraz Polityka prywatności.
Początek strony