WYNAJEM MA URLOP między osobami prywatnymi Czas wakacji
IHA Wynajem ma urlop
531390

Ostrzeżenie

IHA Holiday Ads rozmieszcza na stronie domowej oferty wynajmu bezpośrednio od posiadaczy-dzierżawców. Dlatego chcieliśby udzielić następne objaśnienia:

IHA Holiday Ads nie jest agentem nieruchomości:

Porozumienia o wynajmie dokonują się wprost między najemcą a dzierżawcą, które powinne zgodnie z ustawodawstwem podpisać kontrakt, w którym są określone warunki wynajmu (okres, wysokość opłaty, opis, wydatki służbowe, zabezpieczenie, ...).

Nie uzyskujemy żadnych wynagrodzeń komisyjnych za stworzenie kontaktu między najemcą a dzierżawcą ani za wykonanie transakcji.

Dokładność udzielonych danych:

Odpowiedzialność za dane, rozmieszczone na stronie IHA Holiday Ads w całości ponosi reklamodawca. Zdejmujemy z siebie dowolną odpowiedzialność za wiarygodność informacji, którą udzielają oddawcy ogłoszeń na naszych stronach domowych. Nie udzielamy ani potwierdzeń ani gwarancje odnośnie opisu posiadłości lub opisu miejscowości, zaofiarowanych przez nasze strony domowe.

Nie dajemy ani potwierdzeń ani gwarancji stosunkowo opisu majątku zaproponowanego na naszych stronach internetowych, ani opisów miejscowości

IHA Holiday Ads oraz oddawcy ogłoszeń zdejmują z siebie dowolną odpowiedzialność za możliwe błędy topograficzne w udzielonej informacji.

Ceny i warunki wynajmu:

Odpowiedzialność za cenniki i warunki wynajmu należy wyłącznie do oddawców ogłoszeń, one mogą być zmienione bez uprzedzenia.

Patczcie też :
Are you looking for a rental ?
Zostać zarejestrowanym Urlopowiczem
Otrzymyjcie najlepsze oferty www-strony przez pocztę.
Sign up to the newsletter