WYNAJEM MA URLOP między osobami prywatnymi Czas wakacji
IHA Wynajem ma urlop
531390

Warunki korzystania - IHA Holiday Ads

Wstęp

IHA Holiday Ads jest serwisem, który wspiera MEDIA LITE SA - CH-660.0.155.010-5 – Siedziba persony prawnej: CP 1504 - CH-1211 Geneve 1. IHA Holiday Ads – elektroniczny środek rozpowszechnienia i kroczenia informacji. Jedyne zadanie IHA Holiday Ads — z całości środków rozpowszechnienie ogłoszeń, dotyczących wynajmu na urlop. IHA Holiday Ads w żadnym wypadku nie wtrąca się do procesu wyszukiwania lub transakcji wynajmu na urlop.

Rozpowszechnienie ogłoszeń

IHA Holiday Ads i partnerzy rozpowszechniają przez internet ogłoszenia, dotyczące wynajmu na czas urlopu. Właściciel ogłoszenia (reklamodawca) potwierdza swoje prawo jako właściciela wynajmowanej za pomocą IHA Holiday Ads nieruchomości (lub prawo osoby upoważnionej) i pozwala IHA Holiday Ads i partnerom w całości (tekst, wideo, foto) rozpowszechniać ogłoszenie za pomocą dowolnych nośników, w tym z celem własnego kroczenia. Reklamodawca potwierdza, że do niego należą prawa autorskie na foto i wideo, które on przedstawia.

Połączyć się

Właściciel nieruchomości będzie miał stosunki z urlopowiczem według własnego uznania i bez pośrednictwa IHA Holiday Ads. Właściciel zobowiązuje się nie używać (w celah handlowych lub marketingu) dane, dotyczące uczestnika web-strony, które IHA Holiday Ads może mu udzielić.

Obowiązki właściciela (reklamodawcy)

Nadzorowanie zawartości

IHA w żadnym wypadku nie może ponosić odpowiedzialność za treść lub brak informacji, lub za odnowienie istniejących na www-stronie ogłoszeń z tego powodu, że ogłoszenia publikują i odnawiają wyłącznie posiadacze nieruchomości. Z tego wynika, że urlopowiczowi należy samodzielnie sprawdzać wiarygodność informacji ogłoszeń.
Do wiadomości: Wszystkie ogłoszenia są sporządzone bezpośrednio przez posiadaczy nieruchomości. Tylko zdjęcia i video są przeglądane przez naszych przcowników w jedynym celu – przestrzegać ustawodawstwę w dziedzinie ochrony osobowości. IHA zostawia sobie prawo odrzucić dowolne ogłoszenie, zdjęcie, video lub linkę, które zostaną uważane jako niesprzeczne z diałalnością spółki oraz jako zdolne wywołać narzekania trzecich osób.

IHA Holiday Ads zostawia sobie prawo usunąć po poprzedniemu rozpatrzeniu ogłoszenie lub informację, która stałaby przyczyną narzekania trzeciej osoby; przy tym opłata za publikację zostanie potrącona przez IHA Holiday Ads. W wypadku, gdy po pobytu w wynajmowanej nieruchomości przez urlopowicza został ujawniony brak informacji lub przekręcanie informacji, urlopowicz ma prawo złożyć skargę IHA Holiday Ads oraz udzielić swoją własną ocenę (unikając przy tym procedury specjalnej) w rozdział administracji, gdzie to będą widzieć pozostałe urlopowicze. W tej sytuacji jedyną osobą, która ponosi odpowiedzialność, jest reklamodawca-posiadacz nieruchomości i ostatni obowiązuje się pozbawić IHA Holiday Ads z jakiej kolwiek odpowiedzialności przed osobami trzecimi.

Błąd w zawartości

W wypadku skargi z powodu błędu treści ogłoszenia, który powstał w wyniku defektu oprogramowania IHA lub tłumaczenia, wysokość kompensacji, którą wypłaci IHA nie przekracza kwoty, którą klient zapłacił za ogłoszenie.

Czas trwania publikacji

Publikacja oferty wynajmowania zaczyna się po odebraniu opłatę wybranego abonamentu i/lub zaczynając z dnia pierwszego potwierdzenia ogłoszenia przez służbą publikacji.

Zmiana ogłoszenia przez właściciela

Gdy Państwo wykorzystuje z formularzu zmiany opisu pańskiego ogłoszenia lub wzorem dodawania/usunięcia zdjęć, pańskie ogłoszenie może zostać czasowo niedostępne w sieci, póki nie przejdzie przez moderację (średni termin – 5 dni robocze). Ta tymczasowa przerwa publikacji nie daje prarwa prolongacji abonamentu.
Posiadacz nieruchomości może w dowolny czas usunąć własne ogłoszenie, ale opłata za ogłoszenie zostanie potrącona przez IHA.

Odsyłka do web-stron

IHA can place at discretion on the advert, the hypertext link of the personal page of the rental property diffused if the subscription formula allows it and strictly after its validation, with the strict exception of professional pages which are not accepted. No permanent controls of these pages will be carried out, the owner releases IHA of all responsibility concerning the possible content. IHA accepts no adverts eminating from professional bodies. Any advert placed by a professional trying to pass for a private property owner will be deleted with immediate effect and will not be reimbursed.

Wejście do web-strony

WWW-strona IHA jest dostępna codziennie oraz całodobowe, z wyjątkiem wypadków sił wyższych i prac technicznych na www-stronie. Gdy problem techniczny sprawi trudność lub uniemożliwi korzystanie z usług, IHA zobowiązuje się dołożyć wszelkich starań, żeby wznowić dostęp do usług. IHA odpowiada za swoi obowiązki, tym niemniej, nie może być odpowiedzialny za konsekwencji błędów technicznych z niezależnych od niego powodów.

Copyright i ostrzeżenie

Treść publikacji na www-stronie IHA jest broniona prawem autorskim. Jakiekolwiek odtwarzanie jest zabronione. Korzystując z IHA, Państwo wyraża zgodę na odpowiedzialność w postaci i warunkach niniejszego zobowiązania. IHA zostawia sobie prawo zmiany warunków ogólnych regułow wedłu własnego uznania i prosi Państwo o regularnym przeczytaniu regułów.

Osobiste dane i ochrona osobistej informacji

Prosimy Państwo też zapoznać się z regulaminem ochrony danych osobistych, który jest opublikowany na web-stronie. Proszę kliknąć tutaj

Patczcie też :
Otrzymyjcie najlepsze oferty www-strony przez pocztę.
Sign up to the newsletter