WYNAJEM MA URLOP między osobami prywatnymi Czas wakacji
IHA Wynajem ma urlop
531390

Najnowsze recenzje właścicieli

Pierre
Owner renting in IHA Holidays Ads from Lipiec 2009
Jestem na miejscu IHA od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Rzeczywiście po obiektach otrzymanych za pośrednictwem aplikacji witryny IHA, wszystko idzie bardzo szybko e-mail między najemcą a właścicielem bez pośrednictwa HIA, w przeciwieństwie do innych miejsc, gdzie można komunikować się z jego najemcą tylko przez ich pośrednika. Nie ma ceny zbyt wysokie z IHA, ponieważ istnieje bez opłat, dodane przez tych pośredników! Właściciela i najemcy są zwycięzcy. Dziękuję, IHA!
Florencja i kamienia
Pierre
Go on vacation to Pierre
Josep
Owner renting in IHA Holidays Ads from Maj 2008
IHA rezerw portal jest kilka, które są nadal, gdzie klienci mogą kontaktować się bezpośrednio z nami, właścicieli, bez pośredników, którzy przyjeżdżają, aby zebrać 20% całkowitej kwoty rezerwacji. Klient (turystyczna), zarówno właściciela, zapisywanie książki poprzez IHA jest więcej niż znaczne.
IHA umożliwia publikację jakości zdjęć, kalendarza pozwala łatwo zobaczyć różne ceny na różnych etapach niskich i średnich - w sezonie. Ceny opublikowane przez właścicieli nie ma pułapek. Należy zachęcać, aby spróbować...
Josep
Go on vacation to Josep
Vincent
Owner renting in IHA Holidays Ads from Marzec 2008
IHA jest bardzo dobra strona, która łączy wynajmującego i najemcy, wszystkie w dobrej atmosferze. Dziękuję, IHA
Vincent
Go on vacation to Vincent
Eric
Owner renting in IHA Holidays Ads from Kwiecień 2007
Mniej niż 30 euro za dzień za osobę za wynajem stary ale całkowicie odnowiony dom położony w pięknym miejscu, blisko placu typowej prowansalskiej wioski, które dramatach telewizyjnych zostali rozstrzelani jako Navarro lub nauczyciela!
Wszystko to jest możliwe dzięki portalu IHA! Spojrzeć na zdjęcia, możesz rozkoszować się do atmosfery i spędzić wspaniałe chwile z przyjaciółmi i rodziną w tym regionie mnóstwo gdzie jest słynne winnice, ruiny starożytnych, małe wioski piękna, rynki prowansalskim...
Eric
Go on vacation to Eric
Agostino
Owner renting in IHA Holidays Ads from Październik 2009
Za pomocą IHA jeszcze w tym roku I może wypełnić mój tygodni bez rezerwacji moją własnością.
Agostino
Go on vacation to Agostino
Jasna
Owner renting in IHA Holidays Ads from Luty 2013
Naprawdę polecam IHA COM jako organizacja niezawodne i dobrze zorganizowany. Wszystkich turystów, którzy odwiedzili nas poprzez Iha.com uzgodniono, że Iha mogą być zalecane, aby wszelki podróżny szuka dobre i profesjonalne porady na temat najbardziej odpowiednie zakwaterowanie.
JASNA - VILLA JASNA, NJIVICE, CHORWACJA
Jasna
Go on vacation to Jasna
Agnès
Owner renting in IHA Holidays Ads from Luty 2011
Cześć
Wybierz, aby wstawić swoje ogłoszenie wakacje na iha
Strona nie jest zaskoczeniem, bez dodatkowych opłat dla urlopowiczów, jak i właściciela. Witryny z ładnym designem, przy dobrej widoczności krajowych i międzynarodowych: co pozwala nam oferować wakacje w niecodzienny Podróżujący do krajów sąsiadujących Francja (ich święta szkoły znajdują się w różnych okresach świąt Francuski). Zwiększanie świadomości na stronie internetowej iha znacznie więcej potencjalnych wczasowiczów. Nie wahaj się dać widoczność Twojej osobistej stronie internetowej witrynie iha
Agnès
Go on vacation to Agnès
Daniele
Owner renting in IHA Holidays Ads from Maj 2008
Wybrałem tę witrynę, ponieważ ono pozwala mi wobec zarządzać mój rezerwacje bezpośrednio kontaktując potencjalnych najemców i tak ustanowienia relacji wzajemnego zaufania.
Daniele
Go on vacation to Daniele
Fernando-V
Owner renting in IHA Holidays Ads from Czerwiec 2009
Mieszkanie wynajem portail jest dobry
Poprzednich lat, 80% został wynajęty przez IHĘ.
POLECAM GO.
Fernando-V
Go on vacation to Fernando-V
Bea
Owner renting in IHA Holidays Ads from Lipiec 2014
Od kilku lat jestem zarejestrowany na iha.fr. Mam wiele zastrzeżeń z IHA. Podoba mi się łatwość i czuć witryny. Kontakt jest bezpośrednie z wczasowiczów.
Bea
Go on vacation to Bea
Muriel
Owner renting in IHA Holidays Ads from Grudzień 2012
Związany z IHA na długo, I cieszyć się łatwość użytkowania tej strony internetowej wypożyczalni. To pozwala mi nawiązać prawdziwe relacje z moich klientów, niezależnie. Moich klientów to dobrze poczuć i wracają do mnie nawet, jeśli mieszkam na końcu świata. Wierzę również, że docenią dobroć Polinezyjczycy i spokój ten mały wyspie Moorea, gdzie codzienne życie zawsze jest jasny i prosty życia. Dzięki IHA za oddanie do dyspozycji małych obiektów na wynajem wakacyjny, jak mój, tak potężne narzędzie.
Muriel
Muriel
Go on vacation to Muriel
Nicole
Owner renting in IHA Holidays Ads from Styczeń 2007
IHA jednej lokacji, do którego jako właściciel, jestem wierny od lat. Jasne przedstawienie, możliwość wstawiania tekstu i zdjęć.
Zarejestrowałem się na IHA lat i ta strona daje mi sporo klientów. Wczasowicze, którzy odwiedź tę witrynę, a następnie stać się lokatorów są klienci, którzy obecnie nie ma problemu, szacunku dzierżawionej nieruchomości, uroczy i bardzo często stają się stałych klientów.
One daj mi znać, dzięki ich i ich przyjaciół, rodziny, współpracowników i do IHA wydłuża ciąg moich potencjalnych klientów...
Nicole
Go on vacation to Nicole
Dominique
Owner renting in IHA Holidays Ads from Marzec 2015
Wszystko jest proste z IHA. Moi Goście są uprzejmi i szacunku w mieszkaniu. Komunikować się z nimi, przez direct mail lub telefon jest bardzo prosty. Tutaj mój Goście docenią bliskość hotelu wypić w zachód słońca i kąpieli w pięknym basenie. IHA jest naprawdę wspaniałym miejscu.
Dominique
Go on vacation to Dominique
Philippe
Owner renting in IHA Holidays Ads from Styczeń 2011
Zakończyć rakieta organizowanych przez AirBnB, Abritel i innych mafia małżonki, które uniemożliwiają nam bezpośrednio komunikować się z urlopowiczów!
Kontaktując się z nami przez IHA, naszych Gości znaleźć naszych obiektach według ich wartości godziwej, ponieważ istnieje bez opłat, dodane przez tych pośredników tylko zainteresowani w ich zysk.
Wymiany są łatwe i uprzejmy; za pośrednictwem HIA znajdujemy przyjemność Wynajem naszych nieruchomości;
Każdy wygrywa i naszych Gości wrócić dobrowolnie na naszej wyspie (Gran Canaria), gdzie słońce świeci cały rok
Dziękuję, IHA, tak trzymać!
Philippe
Go on vacation to Philippe
Licia
Owner renting in IHA Holidays Ads from Grudzień 2013
Z IHA naprawdę cieszył go. Goście przybyli przez IHĘ są zawsze bardzo uprzejmy. Gdyby potrzebowali coś specjalnego dla nich, wiedzieli, jak ładnie poprosisz. Goście przybyli za pośrednictwem IHA są wszystkie wrócił. Co roku dostaję nowy host, który obiecuje wrócić w przyszłości. Może dlatego Orosei plażą jest piękna wieś i, być może, bo mój dom jest wygodny.
Licia
Licia
Go on vacation to Licia
Opublikuj swoją reklamę