WYNAJEM MA URLOP między osobami prywatnymi Czas wakacji
IHA Wynajem ma urlop
531390

Najnowsze recenzje właścicieli

Georges
Owner renting in IHA Holidays Ads from Listopad 2015
IHA HOLIDAY reklam pozwala mi przedstawić mój domek Estroit na świecie z wielu zdjęć, dla mojej przyszłości Goście którzy
można skontaktować się mnie i czatu na żywo. Bravo i dzięki IHA.
Georges
Go on vacation to Georges
Muriel
Owner renting in IHA Holidays Ads from Lipiec 2008
Mi³oœæ ten umiejscowienie IHA na jego zdolność do zarządzania jego ad i być w stanie komunikować się bezpośrednio z jego klienta z łatwością i jest także strony miło poznać wymagania jego przyszłego klienta i jego oczekiwań. To jest mój trzeci komentarz na tej stronie i dziękuję iha.
Muriel
Go on vacation to Muriel
Véronique
Owner renting in IHA Holidays Ads from Sierpień 2008
Minęło kilka lat, że zapraszamy Gości hotelu La Petite Madeleine poprzez IHA.
I nam się to podoba, bo przez lata IHA zachowało ten 'dyskretne touch'.
Od samego początku dochodzenia Gości do końca pobytu, IHA pozwala nam komunikować się bezpośrednio. Nie pośredników, bez prowizji, itp...
Dziś jest to niezwykle rzadkie. I jak to my tak, prawdziwy, bezpośredni kontakt z naszymi gośćmi!
Véronique
Go on vacation to Véronique
Catherine
Owner renting in IHA Holidays Ads from Styczeń 2011
Właściciela wynajmującego na IHA wakacje reklamy od maja 2008
IHA klienci są bezpośrednio w styczności z nas, właścicieli, bez pośredników. Dla klienta (turystyczna), zarówno dla właściciela, gospodarki poprzez IHA jest ważne, ponieważ stopa procentowa jest pobierany od kwoty najmu.
IHA umożliwia publikację fotografii profesjonalnej jakości, kalendarz pozwala łatwo dostrzec różne ceny na różnych etapach sezonu nisko średnio wysoki.
Prosty i przejrzysty, IHA jest łatwe w obsłudze narzędzie.
Catherine
Go on vacation to Catherine
Véronique
Owner renting in IHA Holidays Ads from Kwiecień 2007
Przez kilka lat na IHA doceniam bezpośredni związek z klientami. Bez pośredników, bez prowizji, która jest coraz rzadziej.
utrzymywać ono w górze.
Véronique
Go on vacation to Véronique
Andre
Owner renting in IHA Holidays Ads from Luty 2008
Doceniam IHA za możliwość interakcję bezpośrednio z najemcami, ten bezpośredniej wymiany wzmacnia zaufanie wczasowiczów mój hosting, jest bardzo pozytywne.
Andre
Go on vacation to Andre
Guy
Owner renting in IHA Holidays Ads from Czerwiec 2008
Za super cenę można wypożyczyć zalotnie House w 15 minut samochodem od zabytkowego centrum Sewilli jak IHA jest stroną, która łączy ptopietaires i najemców.
W odróżnieniu od większości stron nie Komisji kwoty zapłacone przez najemcę. Cena jest niższa. Nie wahaj się do mnie.
Guy
Go on vacation to Guy
Birgitta
Owner renting in IHA Holidays Ads from Listopad 2012
IHA przypuszczam, bo pozwala mi przedstawić moje Casa Vermelha indywidualnie i z wielu zdjęć i trzymam, wynajęcie całego zarządzania w rękach. W rezultacie, zainteresowani Goście mają szansę, aby w kontakcie ze mną bezpośrednio. Dzięki miło IHA.
Birgitta
Go on vacation to Birgitta
Pierre
Owner renting in IHA Holidays Ads from Lipiec 2009
Jestem na miejscu IHA od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Rzeczywiście po obiektach otrzymanych za pośrednictwem aplikacji witryny IHA, wszystko idzie bardzo szybko e-mail między najemcą a właścicielem bez pośrednictwa HIA, w przeciwieństwie do innych miejsc, gdzie można komunikować się z jego najemcą tylko przez ich pośrednika. Nie ma ceny zbyt wysokie z IHA, ponieważ istnieje bez opłat, dodane przez tych pośredników! Właściciela i najemcy są zwycięzcy. Dziękuję, IHA!
Florencja i kamienia
Pierre
Go on vacation to Pierre
Josep
Owner renting in IHA Holidays Ads from Maj 2008
IHA rezerw portal jest kilka, które są nadal, gdzie klienci mogą kontaktować się bezpośrednio z nami, właścicieli, bez pośredników, którzy przyjeżdżają, aby zebrać 20% całkowitej kwoty rezerwacji. Klient (turystyczna), zarówno właściciela, zapisywanie książki poprzez IHA jest więcej niż znaczne.
IHA umożliwia publikację jakości zdjęć, kalendarza pozwala łatwo zobaczyć różne ceny na różnych etapach niskich i średnich - w sezonie. Ceny opublikowane przez właścicieli nie ma pułapek. Należy zachęcać, aby spróbować...
Josep
Go on vacation to Josep
Vincent
Owner renting in IHA Holidays Ads from Marzec 2008
IHA jest bardzo dobra strona, która łączy wynajmującego i najemcy, wszystkie w dobrej atmosferze. Dziękuję, IHA
Vincent
Go on vacation to Vincent
Eric
Owner renting in IHA Holidays Ads from Kwiecień 2007
Mniej niż 30 euro za dzień za osobę za wynajem stary ale całkowicie odnowiony dom położony w pięknym miejscu, blisko placu typowej prowansalskiej wioski, które dramatach telewizyjnych zostali rozstrzelani jako Navarro lub nauczyciela!
Wszystko to jest możliwe dzięki portalu IHA! Spojrzeć na zdjęcia, możesz rozkoszować się do atmosfery i spędzić wspaniałe chwile z przyjaciółmi i rodziną w tym regionie mnóstwo gdzie jest słynne winnice, ruiny starożytnych, małe wioski piękna, rynki prowansalskim...
Eric
Go on vacation to Eric
Agostino
Owner renting in IHA Holidays Ads from Październik 2009
Za pomocą IHA jeszcze w tym roku I może wypełnić mój tygodni bez rezerwacji moją własnością.
Agostino
Go on vacation to Agostino
Jasna
Owner renting in IHA Holidays Ads from Luty 2013
Naprawdę polecam IHA COM jako organizacja niezawodne i dobrze zorganizowany. Wszystkich turystów, którzy odwiedzili nas poprzez Iha.com uzgodniono, że Iha mogą być zalecane, aby wszelki podróżny szuka dobre i profesjonalne porady na temat najbardziej odpowiednie zakwaterowanie.
Jasna
Go on vacation to Jasna
Agnès
Owner renting in IHA Holidays Ads from Luty 2011
Cześć
Wybierz, aby wstawić swoje ogłoszenie wakacje na iha
Strona nie jest zaskoczeniem, bez dodatkowych opłat dla urlopowiczów, jak i właściciela. Witryny z ładnym designem, przy dobrej widoczności krajowych i międzynarodowych: co pozwala nam oferować wakacje w niecodzienny Podróżujący do krajów sąsiadujących Francja (ich święta szkoły znajdują się w różnych okresach świąt Francuski). Zwiększanie świadomości na stronie internetowej iha znacznie więcej potencjalnych wczasowiczów. Nie wahaj się dać widoczność Twojej osobistej stronie internetowej witrynie iha
Agnès
Go on vacation to Agnès
Opublikuj swoją reklamę