WYNAJEM MA URLOP między osobami prywatnymi Vacation time
IHA Wynajem ma urlop
531390

The last reviews

4.5/5 - Skończony

Byliśmy tam w zeszłym roku, położenie tego mieszkania pozwoliło nam odwiedzić piękne miasto Aix-en-Provence, bez obaw. Wszystko jest w pobliżu, a mieszkanie jest bardzo ładne.

4/5 - Wspaniały

Uczta budzić się każdego ranka i zjeść śniadanie na tarasie otoczonym palmami. Basen jest tuż obok i dobrze utrzymane. Studio jest dobrze wyposażona. Wszystko stronie znajduje się plaża, w odległości 2 minut, przy plaży restauracji, przekąsek i małych sklepów. Sytuacja na wyspie jest idealny i hosting Loulou bardzo ciepły, mamy wszystkie swoje troski.

4/5 - Wielki

Co może być lepiej? Umieścić ręczniki na ramionach i najpiękniejsza plaża, zatoka na wschód, jest twoje. Powitanie jest ciepły, studio jest idealne. Ponownie dziękuję Lulu.

4.5/5 - Błyszczący

Spędziliśmy tydzień w pary. Czynsz jest idealnie położony zarówno dla jego lokalizacji w pobliżu portu w Tulonie, że punkt wyjścia do zwiedzania okolicy. Widok statku z okna sprawia, że bardziej wymarzoną podróż. Studio jest ładnie urządzone, bardzo czyste i dobrze wyposażone

4.5/5 - Bardzo Rozsądne

Duży apartament z dwiema sypialniami dla naszej rodziny był doskonały! Udało nam się uzyskać w naszych salach koncertowych podczas festiwalu operowego na piechotę. Mieszkanie jest czyste i dobrze wyposażone, nie mamy niczego przegapić.

4/5 - Doskonały

Dobrze położony w Aix-en-Provence, to mieszkanie jest bardzo zen i bardzo ładnie urządzone. Dostęp jest łatwy, w pobliżu centrum miasta i muzeów. Czyste, dobrze, wynajem konsultant.

4.5/5 - Błyszczący

Wynajęliśmy kilka dni to studio dogodnie usytuowany w pobliżu portu w Tulonie. Szukaliśmy bazę w centrum miasta, obok Mourillon, portu i centrum miasta. Jest przytulny, przyjazny i dobrze się!

4/5 - Ekstra

Basen jest duży, zadbany i ciepły nasza córka się podobało. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego pobytu w St Maarten i polecamy zamkniętymi oczami! Dziękuję za wszystko i do zobaczenia w przyszłym roku.
Jeanne i Alberta