WYNAJEM MA URLOP między osobami prywatnymi Czas wakacji
IHA Wynajem ma urlop
531390

The last reviews

4/5 - Cudowny

Mieliśmy małe problemy, które mają Wi irytowało mojego męża, jak taras był czasami zbyt daleko od punktu dostępowego ... ale przynajmniej nie musieli ponosić kliknięć myszą i klawiaturą, podczas gdy mój mąż byłem na kanapie, to może być pozytywna.

4/5 - Skończony

Byliśmy przyjęci przez uroczych ludzi, a Dominique Philippe, który odebrał nas z lotniska. Ja polecam ten obiekt dla wszystkich moich przyjaciół, którzy chcą się w tym regionie. Nawet poza sezonem, ponieważ studio jest ciche, ale również blisko do wszystkich udogodnień, które Mourillon to dzielnica mody i starali się Tulonu i zobaczyliśmy cały rok. Jest teatr, kino, brunch, sklep, autobus, plaża, bar nocny, wszystko jest na tyle blisko, aby chodzić i wystarczająco daleko, aby uniknąć hałasu.

4/5 - Wyśmienity

Loulou Pielęgnacja, mieszkanie jest czyste, dobrze rozplanowany, ładne i funkcjonalne. nie możemy spać spokojnie i bez komarów i tak jest ważna!

4/5 - Błyszczący

Dom jest usytuowany w samym sercu Orient Bay, blisko do plaży, restauracji i pomieszczeniach mieszkalnych. Widok ze studia jest naprawdę piękny i to była przyjemność zjeść śniadanie na tarasie w godzinach porannych pod palmami, które zdobią ogrody i chodniki na prywatnej domenie Orient Bay.

4/5 - Skończony

Zatrzymaliśmy się na kilka towarzystwie naszego małego 6-letnią córką w kwietniu 2016. Zostaliśmy przywitani przez właściciela tego miejsca bardzo serdecznie. "Lulu" gospodyni miała nas natychmiast otrzymują prawo miejsca: wszystko jest w pobliżu! Orient Bay Beach jest po prostu piękne, otoczenie rezydencji są bardzo bezpieczne i frekwencja jest dobra, to wszystkie obszary zainteresowania "prywatna".

4/5 - Cudny

Pobyt w studio żółte słońce Karaibów para przez 2 tygodnie. Czynsz jest czysty i nic nie brakowało, wynajęliśmy samochód na lotnisku łatwo zaparkowany przed domem. Niewielki budynek jest ładny i inne osoby, w tym właściciela są dyskretne i uprzejmy

4/5 - Bardzo Dobrze

Mieszkanie jest jasne i dobrze klimatyzowane. Nie ma komarów. Co za radość to milczenie i to była przyjemność spać z otwartymi oknami.

4/5 - Wspaniały

Uczta budzić się każdego ranka i zjeść śniadanie na tarasie otoczonym palmami. Basen jest tuż obok i dobrze utrzymane. Studio jest dobrze wyposażona. Wszystko stronie znajduje się plaża, w odległości 2 minut, przy plaży restauracji, przekąsek i małych sklepów. Sytuacja na wyspie jest idealny i hosting Loulou bardzo ciepły, mamy wszystkie swoje troski.

4/5 - Wielki

Co może być lepiej? Umieścić ręczniki na ramionach i najpiękniejsza plaża, zatoka na wschód, jest twoje. Powitanie jest ciepły, studio jest idealne. Ponownie dziękuję Lulu.

4.5/5 - Błyszczący

Spędziliśmy tydzień w pary. Czynsz jest idealnie położony zarówno dla jego lokalizacji w pobliżu portu w Tulonie, że punkt wyjścia do zwiedzania okolicy. Widok statku z okna sprawia, że bardziej wymarzoną podróż. Studio jest ładnie urządzone, bardzo czyste i dobrze wyposażone

4.5/5 - Błyszczący

Wynajęliśmy kilka dni to studio dogodnie usytuowany w pobliżu portu w Tulonie. Szukaliśmy bazę w centrum miasta, obok Mourillon, portu i centrum miasta. Jest przytulny, przyjazny i dobrze się!

4/5 - Ekstra

Basen jest duży, zadbany i ciepły nasza córka się podobało. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego pobytu w St Maarten i polecamy zamkniętymi oczami! Dziękuję za wszystko i do zobaczenia w przyszłym roku.
Jeanne i Alberta