WYNAJEM MA URLOP między osobami prywatnymi Czas wakacji
IHA Wynajem ma urlop
531390

Ustawa urlopowicza

Żeby skontaktować się z posiadaczem nieruchomości, Państwo powinno być zarejestrowane, to oznacza, należy podać swoje nazwisko, adres elektroniczny oraz państwo pobytu. Można też udzielić dodatkowe (nieobowiązkowe) dane w pańskim rodzinnem profilu (ilość dzieci i wiek), to uprości nawiązywanie kontaktu. Gdy skontaktujecie się z posiadaczem przez pocztę elektroniczną, posiadacz będzie miał możliwość obejrzeć pański profil użytkownika.

Jako członek IHA Holiday Ads przyjmujecie zobowiązanie przestrzegać następne punkty:

Udzielić dokładne dane.

Przyjmujecie odpowiedzialność za całość informacji, udzielonej portalu IHA Holiday Ads. Falsyfikacja lub przemilczanie pańskich danych, szczególnie w toku rejestracji, nie są dopuszczalne.

Zrobić bezstronny i dokładny opis.

Gdy zdecydowaliście pokazać własny profil rodzinny (ilość dzieci, wiek), żeby uprościć nawiązywanie kontaktów z posiadaczy, Państwo przyjmuje na siebie odpowiedzialność za wiarygodność dowolnych danych, udzielonych www-stronie IHA Holiday Ads i jej uczęstnikom.

Z szacunkiem odnoście się do wynajętego przez Państwo mieszkania.

Zobowiązujemy się dbać o wynajętym mieszkaniu i nie wywoływać niewygodę.

Ułożyć tekst „wrażenie o wynajęciu”.

Ułożcie wrażenie o najemcu i jego pobytu w wynajmowanym przez Państwo mieszkaniu. Taki formularz znajduje się w rozdziale administracji w rubryce „Klub Przywilejów”. To jest w Państwa własnych interesach, bo informujecie wszystkich zarejestrowanych dzierżawców o przyszłych partnerach, to jest poważnie dla wzbogacenia bazy danych strony domowej IHA Holiday Ads.

Patczcie też :
Otrzymyjcie najlepsze oferty www-strony przez pocztę.
Sign up to the newsletter